Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

Ne Giydiğini Bil

ANCQA.EI9 kalitesi altında tasarlanan tüm ürünler Uluslararası Laboratuvar
(UL VS Laboratuvar Hizmetleri A.Ş) tarafından test edilmektedir.

ANCQA.EI9

Sektöre kaliteli, sağlığa uyumlu ürünler üretmek için gerekli kontrolleri sağlamayı hedefleyerek belirlenen kurullar ile tüm ürünlerimizi sizlere sunmadan önce test ediyoruz.

ANCQA.EI9

ANCQA.EI9 ürünlerinde zararlı boya ve kimyasallar kullanılmamaktadır.

Hakkımızda

Ürünlerimizde zararlı boya ve kimyasallar (kanserojen maddeler) kullanılmamaktadır. Tekstil sektöründe kullanılan materyallerin kullanım esnasında maruz kaldığı dış etkenlere karşı dayanıklı olması, hem müşteri memnuniyeti hemde firma güvenirliği açısından önemlidir. Bu yüzden ürünlerimizi satışa sunmadan önce kalite kontrol testleri yaptırarak tedbir alıyoruz.

Testlerimizin amacı; tekstil ürünlerinin kalitesinin, belirtilen standartların gerekliliklerini karşılayıp karşılamadığını değerlendirmek için yapılan bu testler; güvenli bilimsel denetimi sağlamaktadır. Bu yöntemler ile birlikte sağlığınızı göz önünde bulundurarak satışa çıkarmadan önce her ürünümüzü test ediyoruz.

ANCQA.EI9

Sağlığınızı önemsiyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm testlerin ortak amacı çevre be insan sağlığına uygun tekstil üretimimi esas almaktır. Belirli kurallar çerçevesinde testler uygulamak etkin sonuçlar vermektedir. Tekstil ürününün nihai hali ve atık haline kadar ki süreçte kullanılan kimyasallar, ekolojik tekstil ürünleriyle ilgili çalışmaların ana hatlarını oluşturmaktadır.

Pamuk ve diğer elyaflardan mamul, tekstil ürünlerinden elyafın üretimi, elyafın işlenmesi, ön işlem, boya baskı, apre, yüksek bitim işlemleri, paketleme ve bu süreçte kullanılan malzemeler, kimyasal madde ve ürünün atık hali, çevre ve insan sağlığı için zararlı olabilmektedir.Tüm bunları ön görerek ürünlerimizi sizin sağlığınıza uygun ve çevreye duyarlı olarak üretmekteyiz.

Kalite ve hizmeti bir bütün olarak kabul ediyoruz.

Kaliteyi bütünün içerisindeki her bölümün müşteri memnuniyeti odaklı ortak bir başarısı olarak gören bir anlayışı destekliyoruz. Markanın, müşterinin ve aradaki tüm elemanların bir takım çalışması içerisinde birbirlerini destekleyen bir tutumla çalışması en büyük hedefimizdir.

Sosyal Medyada Biz

Bizi @ancqaofficial instagram hesabımızdan ve diğer sosyal
medya mecralarından takip ederek üretim süreçlerine, şıklık, kalite ve
birbirinden farklı ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

Sepet

Satın alınabilecek başka ürün yok

Sepetiniz şu anda boş.