Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

ANCQA.EI9

Hızlı Şehir Hayatında Şıklık ve Rahatlık

ANCQA.EI9 adını küllerinden doğan Anka kuşundan almıştır. 2019 tarihinde ilk mağazasını Nişantaşı’nda açarak koleksiyonu yaratan Eser Karacan’ın hayatı amacına olanak vermiştir. Tüm koleksiyon tasarlandıktan sonra 20 yıldır üst düzey markalara üretim yapan içinde doğduğu SUNTEX tarafından üretilmektedir. ANCQA.EI9 ilhamını, hızlı şehir hayatında şıklık ve rahatlık arasında karar vermek zorunda kalan sevgili erkeklerden almıştır.

ANCQA.EI9

Daha az ama daha iyi üret...

Erkeklere şıklığı, hep aradıkları rahatlığı veren esneyen kumaşlarla vermeyi hedefledik. Bunu yaparken de günümüzde gezegenimizin büyük sorunlarından biri olan evrensel ayak izimizi azaltmak için dayanıklı, doğal elyaflardan üretilmiş, kullandıkça ilk günkü parlaklıklarını ve duruşunu koruyan kumaşları kullandık. “Daha az ama daha iyi üret “,”Daha az ama daha iyi al” vizyonunu benimsedik.

Giyinirken en büyük meydan okumalardan biri de kıyafetlerin birbiriyle uyum içinde, tamamlanmış ve özenli bir görüntü vermesini sağlamaktır. Bu sebeple tüm koleksiyonlarımız birbiriyle renk ve model olarak kolaylıkla kombinlenebilir olarak ve detaylardaki özenle şıklığı sağlamak üzere düşünülmüştür. Sezonlar boyunca aynı çizgiyi taşıyan zahmetsiz şıklık sunmaktır.

Koleksiyonları Görüntüle

ÜRETİM

SUNTEX

Tüm ürünler 20 senedir dünyaca ünlü markaların üretimini gerçekleştiren kendi fabrikası SUNTEX'de büyük bir dikkat ve özenle yapılmaktadır.

SUNTEX 2001 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiş ve süre boyunca başta Almanya olmak üzere İtalya, İngiltere, Danimarka, Amerika, Belçika ve Hollanda’daki üst düzey markalara kadın ve erkek örme giyimde ihracat yapmıştır.

Markaların kendi üretimlerini yapıyor olması onlara büyük bir esneklik ve kalite garantisi getirmekle birlikte, markanın transparanlığı ve üretim ağını da kontrol edebilmesi açısından çok önemlidir. Etki ve sorumluluklarının farkında olan üretim zinciri ile markaların dünya pazarında yer alması sürdürebilir bir markanın şartıdır.

Firma 2003 yılından beri BSCI, Kering için yapılan denetimlerden başarıyla geçmiş şimdi ise Fairwear Foundation ile çalışmalara başlamıştır.

Sosyal Medyada Biz

Bizi @ancqaofficial instagram hesabımızdan ve diğer sosyal
medya mecralarından takip ederek üretim süreçlerine, şıklık, kalite ve
birbirinden farklı ürün çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

Sepet

Satın alınabilecek başka ürün yok

Sepetiniz şu anda boş.